fbpx

Preču piegāde

Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 30 €!

Jūs varat izvēlēties vienu no šiem preču piegādes veidiem:

1) Piegāde uz Omniva pakomātiem – āra apstākļos izmantojams pašapkalpošanās sūtījumu pakomātu tīkls. Piegāde ar OMNIVU aizņem 1-2 darba dienas (pēc pasūtījuma apmaksas).
Ar šo piegādes veidu nav iespējams izsūtīt preces, kuras ir smagākas par 30 kg, un kuru izmēri pārsniedz 39 cm x 38 cm x 64 cm.
Apmaksa ar pārskaitījumu, priekšapmaksu vai samaksa pakomātā saņemot preci. Jūs saņemsiet rēķinu apmaksai uz savu e-pastu.

2) DPD Pickup Paku Bode – izsniegšanas punkti ir izvietoti ērti pieejamos un apmeklētos veikalos, salonos, DUS Circle K un citās pakalpojumu sniegšanas vietās. Piegādi nodrošina DPD.
Tagad arī Pickup Station – DPD pakomāti!
Maksimālais sūtījuma svars 20 kg
Sūtījuma izmēri uz Paku Bode: garākā mala 100 cm; maksimālais garums 200 cm.
Sūtījuma izmēri uz pakomātu XS; S; M; L – lielākais 37 x 44 x 61 cm
Apmaksa ar pārskaitījumu, priekšapmaksu vai samaksa pakomātā saņemot preci. Jūs saņemsiet rēķinu apmaksai uz savu e-pastu.

3) DPD Kurjers – piegāde tieši uz jūsu mājām, izmantojot DPD kurjerpastu. Pirms piegādes kurjers Jums piezvanīs un norādīs piegādes laiku. Piegāde caur DPD 1-2 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apmaksas. Cena par kurjeru 1,99 EUR.

Pieņemot pasūtījumu, neaizmirstiet:

  1. Pēc preces pieņemšanas neparakstiet P.O.D. (piegādes apstiprinājumu), līdz Jūs novērtējat iesaiņojumu no ārpuses.
  2. Pēc preces pieņemšanas neparakstiet P.O.D. ja neesat pārliecināts, ka dokumentā norādītais preču skaits neatbilst Jums piegādātajam.
  3. Ja ir redzami iepakojuma bojājumi (salauzta kaste, atlīmējusies lente) un ir neprecīzs piegādāto preču skaits, noteikti atzīmējiet to RFP. vai nepieņemiet preci.

Shopping Cart